Oferta Pracy. Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Jesteśmy rozwijającą się firmą działającą na rynku IT od 20 lat. Zajmujemy się obsługą informatyczną firm (obsługa rozwiązań chmurowych, wsparcie pracowników, usuwanie awarii, administrowanie serwerami, kontrola bezpieczeństwa).

Naszą firmę cechuje dobra atmosfera pracy, inwestowanie w rozwój pracowników (w tym szkolenia), realizacja ciekawych projektów informatycznych.

Stanowisko:  Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Miejsce pracy

KOMPLUS Warszawa (Ursynów-Grabów)

Zakres obowiązków

  • obsługa użytkowników w zakresie problemów i potrzeb IT
  • obsługa systemów IT naszych klientów w formie wsparcia zdalnego i wizyt administracyjnych
  • instalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania, przygotowywanie stanowisk pracy
  • po przeszkoleniu administracja serwerami, sieciami i systemami IT naszych Klientów

Nasze wymagania

  • zainteresowanie oprogramowaniem i sprzętem komputerowym
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 10/11 i pakietu Microsoft Office
  • umiejętność drobnej naprawy sprzętu komputerowego np.: wymiana HDD
  • chęci do współpracy z użytkownikami komputerów (kultura osobista, komunikatywność)
  • chęci do poszerzania wiedzy z zakresu administracji sieciami i serwerami
  • podstawowa umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • opiekę medyczną
  • szkolenia informatyczne (ostatnio Microsoft Azure, Microsoft 365)
  • pracę przy ciekawych projektach np.: „migracje serwerowni do chmury”
  • możliwość awansu na stanowisko administratora sieci
  • wyjazdy integracyjne (np.: Rafting w Austrii, Rowery w Tatrach)
  • przyjazną atmosferę pracy

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: info@komplus.pl