O firmie

misja

Wdrażamy rozwiązania IT idealnie dopasowane do potrzeb klientów z rynku MSP.
Od 20 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne w zakresie utrzymania i modernizacji infrastruktury informatycznej oraz tworzenia i wdrożeń oprogramowania.

KOMPLUS – usługi informatyczne Warszawa

Ludzie

Nasi pracownicy to profesjonaliści, z pasją i motywacją do działania. W pracy w pełni wykorzystują wiedzę i doświadczenie programistyczne i projektowe, jednocześnie dbając o dobre relacje z Klientem.

Wierzymy, że ważnym aspektem rozwijającej się i osiągającej sukcesy firmy są ludzie, dlatego zapewniamy satysfakcję zawodową naszym pracownikom, systematycznie się szkolimy, rozwijamy produkty, tworzymy przyjazne miejsce pracy w zgranym zespole, dzięki czemu dobrze obsługujemy naszych Klientów.

Jakość

Gwarancją jakości są rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Klientów oraz współpraca oparta na obustronnym zaufaniu i rzetelności.
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dzielimy się wiedzą branżową oferując nowoczesne rozwiązania, wspieramy doświadczeniem biznesowym.

Budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami, pracownikami i współpracownikami. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać stabilnie i dostarczać rzetelne usługi naszym Klientom. Z wieloma współpracujemy stale od 18 lat dostosowując ofertę do zmieniającego się rynku, potrzeb i wzrostu przedsiębiorstw.

Zapraszamy do współpracy

Zespół KOMPLUS – Systemy Informatyczne dla Twojego Biznesu.

Jako Właściciel firmy KOMPLUS, przywiązuję dużą wagę do wysokiego standardu obsługi i oferowanych przez nas rozwiązań. Chciałbym, aby Klienci, którzy wybierają nasze usługi czuli się usatysfakcjonowani. Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę lub mają Państwo uwagi dotyczące jakości świadczonych usług, zachęcam do kontaktu.

Bartłomiej Domański 501599394 bdomanski@komplus.pl

KOMPLUS jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

KOMPLUS jest akredytowanym dostawcą PARP w ramach funduszy europejskich.

KOMPLUS jest Certyfikowanym Partnerem Microsoft

KOMPLUS jest certyfikowanym Partnerem wdrożeniowym Comarch ERP

Pracujemy w oparciu o standard zarządzania usługami informatycznymi ITIL

Zarządzamy projektami  zgodnie z metodyką  SCRUM Agile

KOMPLUS jest Certyfikowanym Partnerem OVHCloud