Zespół

Nasz zespół podczas pracy

Wierzymy, że ważnym aspektem rozwijającej się i osiągającej sukcesy firmy są ludzie, dlatego dbamy o dobry klimat w miejscu pracy i integrację pracowników, dzięki temu tworzymy zgrany zespół…

Nasze kwalifikacje

Jesteśmy profesjonalistami. Aby być na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi w  branży IT, nieustająco się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje.

Opieka serwisowa i administracja systemami IT

Programowanie

Zarządzanie projektami

Nasze pasje

W pracy spełniamy się zawodowo, po pracy rozwijamy nasze pasje… Oprócz pracy łączy nas  zamiłowanie do sportu…

Wyjazd integracyjny Bieszczady 2023.

W tym roku na weekendowy wyjazd integracyjny wybraliśmy malownicze Bieszczady. Sobotę rozpoczęliśmy od wycieczki pieszej szlakiem Bukowe Berdo, gdzie otuleni przyrodą mogliśmy odetchnąć świeżym powietrzem i podziwiać piękno okolicznej przyrody. Korzystając ze słonecznej pogody popołudnie spędziliśmy bawiąc się na grze terenowej. Aktywny dzień zakończyliśmy nastrojowo przy ognisku słuchając opowieści i pieśni bieszczadzkich wykonanych na akordeonie przez tutejszego muzyka.

W niedzielę pojechaliśmy do Soliny, gdzie z perspektywy kolejki linowej oraz wieży widokowej mogliśmy podziwiać majestatyczne jezioro Solińskie, tamę oraz bieszczadzkie krajobrazy. 

Podczas tego weekendu nie tylko mieliśmy okazję odpocząć od codzienności, ale również jeszcze bardziej zbliżyć się jako zespół.