KOMPLUS wśród 20 największych firm CRM w Polsce

KOMPLUS wśród 20 największych firm CRM w Polsce

W najnowszym raporcie branżowym przygotowanym przez Computerworld TOP200, znaleźliśmy się w elitarnym gronie 20 największych dostawców systemów CRM w Polsce.

W dzisiejszym konkurencyjnym otoczeniu firm oferujących rozwiązania IT, takie wyróżnienie to dla nas ogromne osiągnięcie i zachęta do dalszego rozwoju usług i rozwiązań CRM dopasowanych do potrzeb biznesowych Przedsiębiorców.

Wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w rozwijanie kompleksowych rozwiązań dzielimy się z naszymi Klientami.

Nasza oferta systemów CRM skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

System CRM dla działu sprzedaży – dla firm, w których dział sprzedaży rozwinięty jest na tyle, że wymaga już wdrożenia uporządkowanych działań i zarządzania procesem handlowym aby działał optymalnie i realizował zaplanowane cele KPI. 

CRM dla produkcji – specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań CRM dla małych i średnich firm produkcyjnych, które ze względu na wielkość i specyfikę branżową wymagają dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

CRM dla firm szkoleniowych – dzięki dedykowanym funkcjonalnościom pozwala efektywnie zarządzać działaniami handlowymi, organizacją szkoleń i kursów ( zdalnych, otwartych, zamkniętych, specjalistycznych, zawodowych).

CRM dla deweloperów – system dedykowany do obsługi klienta podczas realizacji procesu sprzedaży mieszkań.

Zapraszamy do współpracy.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEMYSŁAW SZUBA
Kierownik projektów CRM

+48 509 237 020

pszuba@komplus.pl