Bony na cyfryzację

Bony na cyfryzację

Bony na cyfryzację! Zdobądź dofinansowanie i wdrażaj z KOMPLUS sprawdzone rozwiązania IT . Od 20 września PARP rozpoczyna nabór na dotacje z działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji.

Ze środków Unii Europejskiej do podziału znajdzie się pula 110 mln zł.  Wsparcie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Bony na cyfryzację mają wesprzeć firmy we wdrażaniu technologii cyfrowych, które pozwolą przedsiębiorcom na dostosowanie sposobu funkcjonowania i rozwoju w warunkach epidemii. Umożliwi to również wzmocnienie się na wypadek przyszłych kryzysów wywołanych pandemią Covid-19. Rozliczenie projektu nastąpi w bardzo korzystnej dla przedsiębiorców formie ryczałtu, bez konieczności weryfikacji dokumentów potwierdzających postęp finansowy projektu.


Wdrażaj nowoczesne rozwiązania informatyczne z KOMPLUS.

Na co możesz przeznaczyć środki z dotacji:

  1. zakup usług programistycznych i/lub zakup oprogramowania gotowego w tym w formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego) w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent obligatoryjny projektu;
  2. zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub związanego z przesyłem lub magazynowaniem danych, środków niskocennych – komponent fakultatywny projektu;
  3. zakup usług doradczych (w tym branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych)– komponent fakultatywny projektu;
  4. zakup usług szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent fakultatywny projektu; 

Zasady finansowania:

Wartość projektu : min. 60 tyś zł do 300 tyś zł 
Maksymalne dofinansowanie: 85% kosztów kwalifikowanych – maksymalnie kwotę 255 tyś zł
Wkład własny: minimum 15% 

Kto może otrzymać dofinansowanie:

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.

Termin składania wniosków:  20 września – 20 października 2021

Jak zgłosić się do Konkursuzobacz


 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
wspólnie ustalimy czego potrzebuje Twoja firma i wycenimy system

PRZEMYSŁAW SZUBA

+48 509 237 020

pszuba@komplus.pl