CRM zintegrowany z pocztą MS 365

CRM zintegrowany z pocztą MS 365

Dzięki KomplusCRM z funkcją integracji z pocztą e-mail zyskasz pełen podgląd korespondencji w karcie klienta i zbudujesz mocne relacje z klientami. 

Integracja umożliwia bezpieczną wymianę maili między pocztą a systemem CRM. Dzięki powiązaniu pracownicy mają podgląd przesłanych ofert i dokumentów oraz historii wiadomości z klientem.

Integracja systemu CRM z pocztą e-mail to cenny mechanizm, który może znacznie usprawnić zarządzanie klientami i poprawić skuteczność komunikacji w Twojej firmie.Oto kilka głównych zalet integracji systemu CRM z pocztą e-mail:

  • Śledzenie komunikacji. Integracja umożliwia automatyczne powiązanie e-maili z odpowiednimi rekordami klientów w systemie CRM. Dzięki temu można łatwo śledzić całą historię interakcji z klientem, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji klientów.
  • Personalizacja komunikacji. Dzięki dostępowi do pełnej historii interakcji z klientem, przedsiębiorcy mogą personalizować swoje odpowiedzi i oferty. To może pozytywnie wpłynąć na relacje z klientem i podnieść poziom obsługi.
  • Wydajność i organizacja. Integrując e-maile z systemem CRM, pracownicy mogą skoncentrować się na jednym miejscu, aby zarządzać klientami, harmonogramem i komunikacją. To zwiększa wydajność i organizację pracy.
  • Analiza i raportowanie. Integracja umożliwia łatwiejsze analizowanie danych związanych z komunikacją e-mailową i generowanie raportów na temat wydajności działów sprzedaży i obsługi klienta.

Integracja systemu CRM z pocztą e-mail stanowi kluczowy element dla skutecznego zarządzania klientami i budowania pozytywnych relacji z nimi. Oferujemy wsparcie dla integracji z usługami poczty Microsoft 365, która posiada odpowiednie mechanizmy ochrony danych i zabezpieczeń, aby zachować poufność informacji klientów.

System CRM dla firm | Dedykowany system CRM | Rozwiązania Microsoft 365 |


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEMYSŁAW SZUBA

+48 509 237 020

pszuba@komplus.pl