Nowy moduł mailingi w CRM

Nowy moduł mailingi w CRM

Moduł Mailingi w CRM. Poszerzyliśmy ofertę modułów w systemie komplusCRM o narzędzie do tworzenia i wysyłania kampanii mailingowych.

Moduł Mailingi to dodatkowe rozszerzenie do podstawowej wersji systemu komplusCRM. Umożliwia tworzenie i wysyłanie profesjonalnych mailingów marketingowych czy cyklicznych newsletterów bezpośrednio z systemu CRM.

Jest narzędziem uzupełniającym działania sprzedażowe. Dzięki intuicyjnej i prostej budowie pozwala Sprzedawcy szybko i profesjonalnie skomunikować się z grupą wybranych Klientów. Historia wysłanych mailingów w CRM umożliwia dostęp do informacji pracownikom sprzedaży. Wspomaga komunikację między działami Sprzedażowym i Marketingowym.

W odróżnieniu od dostępnych zewnętrznych platform marketingowych, inwestując w CRM z Modułem Mailingi płacisz za system tylko raz a zyskujesz dużo więcej korzyści.


FUNKCJONALNOŚCI:

  • wysyłka mailingów do wybranych adresatów z bazy CRM, tworzenie grup docelowych poprzez filtrowanie danych
  • wysyłka mailingów do adresatów z baz zewnętrznych poprzez import adresów mailowych
  • tworzenie projektów  i szablonów maili w trybie HTML
  • automatyzacja wysyłek – precyzyjne ustawianie daty i godziny wysyłki przygotowanego mailingu
  • funkcja powielana gotowego szablonu kreacji, wraz z wybraną bazą kontaktów, do kolejnych kampanii
  • możliwość wysłania maila testowego przed wysyłką
  • kontrola adresów mailowych pod kątem RODO – tworzenie bazy nieaktywnych adresów mailowych, do których nie wychodzą wiadomości, nawet gdy adres został zaimportowany do wysyłki
  • raporty skuteczności, szczegółowe wyniki kampanii m.in. doręczeń, otwarć wiadomości, kliknięć w linki


PRZYKŁADOWE EKRANY
.


System CRM, który oferujemy może zostać doposażony w wybrane moduły dodatkowe, których potrzebujesz w Swojej działalności. Oprogramowanie to inwestycja na lata, dbamy o to, aby przynosiła realne korzyści i komfort użytkowania naszym Klientom.


System komplusCRM dla Twojej Firmy – zobacz więcej