mobilny CRM – nowa aplikacja na telefon komplusCRM

mobilny CRM – nowa aplikacja na telefon komplusCRM

Mobilny CRM. Najnowsza wersja aplikacji mobilnej KOMPLUS. Aplikacja CRM na telefon to uzupełnienie nowoczesnego programu komplusCRM dostępnego w naszej ofercie. 


Podręczna aplikacja CRM na telefon idealnie sprawdza się w terenie i podczas spotkań, pozwalając na szybki dostęp do danych. Ułatwi zarządzanie działaniami sprzedażowymi i relacjami z Klientem. System CRM Mobile to dostęp do bazy danych i kalendarza w terenie, co ułatwia pracę Handlowcom.

Mobilny CRM od KOMPLUS jest przygotowany dla urządzeń z systemem Android. Zgodnie z ideą „mniej znaczy więcej” wyposażyliśmy aplikację tylko w te moduły, które są niezbędne podczas wizyt u Klientów. Dostęp do funkcjonalności jest intuicyjny, czytelny i prosty na smartfonach i tabletach.

Dzięki komplusCRM Mobile:

  • posiadasz dostęp do bazy danych Klientów
  • w każdej chwili dodasz ważnego Klienta
  • w drodze na spotkanie skorzystasz z nawigacji dzięki integracji z Google Maps (bez wpisywania adresu)
  • szybko skontaktujesz się z Klientem telefonicznie lub mailowo
  • możesz zarządzać działaniami zapisanymi w kalendarzu


Nowa wersja komplusCRM Mobile przeszła lifting graficzny, zawiera ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa oraz nową funkcję – kalendarz działań.
Aplikacja CRM na telefon jest również zsynchronizowana z systemem komplusCRM dostępnym w naszej ofercie. Wszystkie dodawane i edytowane dane w aplikacji mobilnej automatycznie zapisują się w głównym systemie CRM.

Program CRMkomplusCRM, który oferujemy naszym Klientom, to nowoczesna technologia i prosta konstrukcja. To odpowiedź na potrzeby Twojego działu sprzedaży. Wesprze Cię w zarządzaniu zespołem Handlowców pracujących w terenie lub zdalnie. Pozwoli planować zadania, rozliczać ich wykonanie oraz monitorować szanse sprzedaży.  Pracownikom działu handlowego umożliwia przygotowanie pracy, śledzenie historii relacji z Klientami i kontrolę realizacji zleceń.

System pozwala na rozbudowę o nowe funkcjonalności wraz z rozwojem Firmy oraz integrację z innymi systemami. Oferujemy również systemy CRM dla branży Produkcyjnej, Szkoleniowej i Deweloperów. Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy doświadczenie w informatyzacji Produkcji, firm Szkoleniowych i Deweloperów.

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI