System dla firm fotowoltaicznych

System dla firm fotowoltaicznych

InstalacjeCRM to system stworzony z myślą o firmach fotowoltaicznych, w których proces obsługi Klienta wiąże się nie tylko ze sprzedażą, ale też z realizacją usługi instalacji PV.


Aplikacja pomaga pracownikom w kontrolowaniu procesów sprzedażowych, zarządzaniu kalendarzem umawianych instalacji i serwisem urządzeń.


Wszystkie realizowane w firmie projekty, dane klientów oraz zlecenia przechowywane są w jednym bezpiecznym systemie. Sprzedawca może zaplanować swoje działania handlowe oraz zlecać instalacje bazując na bieżąco aktualizowanych grafikach. Wprowadzone do systemu cenniki usług i narzędzi pozwalają na szybkie tworzenie ofert handlowych. Dzięki aplikacji pracownicy wypełniają swoje zadania zachowując wypracowane w branży fotowoltaicznej standardy.

Dobrze zbudowany harmonogram zleceń instalacji PV pozwala kontrolować równomierne rozłożenie pracy między instalatorami, realnie oszacować czas instalacji co pomoże minimalizować przestoje czasowe czy spóźnienia na umówione wizyty u Klientów.


Program umożliwia zarządzanie serwisem urządzeń. Daty stałych działań serwisowych mogą zostać automatycznie generowane i przypisane do projektu zgodnie z wytycznymi producenta. Zlecenie przeglądu czy wizyty związanej ze zgłoszoną usterką generuje się równie łatwo jak zlecenie instalacji.


Dostęp do aplikacji jest możliwy na urządzeniach mobilnych, co pozwala instalatorom na bieżącą kontrolę przypisanych zleceń oraz na precyzyjnie przygotowanie się do zaplanowanych prac instalacyjnych i montażowych. Raport z przebiegu instalacji może zostać wypełniony na bieżąco podczas wizyty u Klienta.


FUNKCJONALNOŚCI

  • Kalkulator – szybka wycena i przygotowanie czytelnej oferty dla Klienta w kilka minut
  • Instalacje – harmonogram planowanych instalacji i działań serwisowych z możliwością filtrowania danych
  • Protokoły – protokoły realizacji zleceń wraz ze specyfikacją zamówienia
  • Klienci – baza danych klientów zgodna z RODO
  • Projekty – wykaz projektów fotowoltaicznych w realizacji zleceniodawców
  • Sprzedaż – oferty handlowe wraz ze statusem procesu realizacji
  • Działania – planowane działania handlowe oraz historia współpracy z Klientem
  • Raporty – monitoring realizacji działań sprzedażowych i usług instalacyjnych w ramach projektów


Każdy system przygotowujemy w oparciu o procesy biznesowe wdrożone w przedsiębiorstwie, dostosowując moduły aplikacji do potrzeb firmy fotowoltaicznej. Tworzymy również systemy dedykowane na zamówienie.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEMYSŁAW SZUBA

+48 509 237 020

pszuba@komplus.pl

 

BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI

+48 501 599 394

bdomanski@komplus.pl