System do zarządzania projektami w produkcji

System do zarządzania projektami w produkcji
Na zlecenie firmy OTOTECH stworzyliśmy dedykowany system do zarządzania projektami produkcji maszyn. 

System umożliwia planowanie zasobów niezbędnych do wykonania zamówionej maszyny. Rejestrowane na bieżąco koszty zużytych materiałów i czasu pracy techników pozwalają na kontrolę budżetu projektu oraz terminu realizacji zlecenia.

Moduły związane z produkcją zostały zintegrowane z CRM, dzięki temu z informacji na temat aktualnych realizacji projektów oraz serwisu maszyn może korzystać dział sprzedaży realizując proces obsługi klienta.

Firma OTOTECH zajmuje się automatyzacją procesów produkcyjnych. Projektuje oraz produkuje urządzenia usprawniające procesy produkcyjne związane z przemieszczaniem lub organizowaniem produktów na linii. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz doświadczony zespół inżynierów i specjalistów dbających o dobrze wykonane rozwiązania.

Systemy na zamówienie dla branży produkcyjnej.

Dedykowane rozwiązania to wsparcie kluczowych procesów w firmie oraz poprawa wydajności produkcji, szczególnie w takich obszarach jak:
  • kontrola etapów produkcji
  • lepsza organizacja zleceń
  • zarządzanie surowcami i stanami magazynowymi
  • zarządzanie firmą poprzez integrację systemów

 Systemy na zamówienie to optymalne dopasowanie rozwiązania do potrzeb firmy. Ofertę dla Klienta przedstawiamy w oparciu o analizę potrzeb, plan rozwoju firmy oraz wdrożone procesy – przeczytaj jak przebiega wdrożenie systemu.

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do potrzeb firm z branży Produkcyjnej: od tworzenia oprogramowania do zarządzania produkcją i zamówieniami przez opiekę serwisową aż po doradztwo IT. 
Rozumiemy procesy produkcyjne, dzięki czemu zyskujesz wykwalifikowanego partnera, który rozmawia w Twoim języku.

Dołącz do zadowolonych Klientów korzystających z rozwiązań dla Branży Produkcyjnej.


Potrzebujesz więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI