Szkolimy się – Comarch DMS we współpracy z ERP Optima

Szkolimy się – Comarch DMS we współpracy z ERP Optima

Poszerzamy wiedzę o aplikacji Comarch DMS, która przy współpracy z Comarch Optima usprawnia obieg dokumentów i działania z nimi związane.

Comarch ERP Optima to system bardzo często wybierany przez małe i średnie firmy ze względu na elastyczną ofertę modułów i możliwości integracji z innymi systemami.
Realizując wdrożenia, staramy się wykorzystywać zalety Optimy i dostosowywać funkcjonalności do potrzeb Klienta, dlatego nasi pracownicy stale poszerzają wiedzę na temat możliwości systemu ERP Optima oraz narzędzi z nią współpracujących.

Aplikacja Comarch DMS to dodatek, który usprawnia działania wykonywane przez pracowników w systemie ERP Optima.
Wdrażając zasady obiegu dokumentów firmowych za pomocą Comarch DMS  usprawnisz ścieżkę obiegu dokumentów, zminimalizujesz błędy związane z zagubieniem  papierowych wersji dokumentów, skontrolujesz przestoje związane z akceptacją faktur czy zamówień, przyspieszysz dostarczanie dokumentów do odpowiedniego działu/użytkownika.

Znajomość Comarch DMS pozwala na skonfigurowanie aplikacji i powiązanie z Comarch ERP Optima według wdrożonego obiegu dokumentów w firmie.

Dopasowane moduły systemu Optima w połączeniu z systemem komplusCRM tworzy optymalne narzędzie do zarządzania procesami w firmie.

 


Comarch ERP Optima – wdrożenia i serwis Optima Warszawa zobacz więcej
Poznaj program Optima – pobierz Demo