Jak sprzedawać więcej w Internecie

Jak sprzedawać więcej w Internecie

Przeniesienie sprzedaży do Internetu, to szansa dla Firm na pozyskanie nowych odbiorców i rozwój biznesu. Jakie rozwiązania pomogą w prowadzeniu działalności e-commerce? O co zadbać, aby sprzedawać więcej? 

Na wzrost e-sprzedaży z pewnością wpływ mają dwa czynniki. Po pierwsze zadowolenie Klienta z przyjaznej i szybkiej obsługi. Który chętnie będzie korzystał z prostego w obsłudze sklepu internetowego. Po drugie sprawna realizacja każdej ilości zamówień bez opóźnień czy strat, dzięki dobrze zaplanowanym działaniom w procesie zakupowym i usprawniającym sprzedaż narzędziom.

KOMPLUS wspiera Firmy prowadzące działalność e-commerce.

Dostarczamy rozwiązania informatyczne wspierające sprzedaż internetową.
Prace rozpoczynamy od omówienia potrzeb Klienta i analizy problemu, aby zaproponować najbardziej dopasowane narzędzia do specyfiki biznesu. Oferujemy integrację systemów sprzedażowych w całość, dostarczając kompleksowe rozwiązania.
Zapewniamy automatyzację obiegu danych w procesie sprzedaży, bez konieczności przepisywania ich między systemami (e-sklep, zamówienia, fakturowanie, magazyn). Pracujemy zespołowo, wykorzystując wiedzę specjalistów takich jak: programista, projektant graficzny , wdrożeniowiec systemów ERP/CRM. 

Jakie narzędzia pomogą osiągnąć Twój cel i sprzedawać więcej?

Oto rozwiązania eCommerce, które oferujemy:

  • esklepy i systemy magazynowe do obsługi klientów indywidualnych – B2C 
  • zamawiarki i kalkulatory do realizacji działań handlowych w sektorze B2B
  • systemy eCRM do automatycznej obsługi klienta 
  • mobilny system sprzedaży dla przedstawicieli handlowych
  • panele klienta – historia zakupów i obsługi

Oprócz naszych autorskich systemów CRM i oprogramowania na zamówienie wdrażamy i integrujemy systemy dostępne na rynku. Jesteśmy również oficjalnym Partnerem Comarch ERP i posiadamy doświadczenie we wdrożeniach systemu Comarch ERP Optima, w tym modułów Handel i Magazyn, e-sklep i Mobile Sprzedaż.


Potrzebujesz więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI