WiFi w biurowcu

WiFi w biurowcu

Na zamówienie Klienta wykonaliśmy projekt WiFi w siedzibie firmy produkcyjnej znajdującej się na piętrze, w biurowcu. Sieć bezprzewodowa objęła zasięgiem 1000 metrów kwadratowych.

Aby wdrażane rozwiązanie działało bez zarzutu, zastosowaliśmy sprawdzone urządzenia Ubiquiti. Dzięki swojej innowacyjności z powodzeniem zaspokoją zarówno obecne, jak i przyszłe potrzeby Twojej organizacji. Udostępniona sieć pozwala cieszyć się dostępem do Internetu bez ograniczeń i niepotrzebnych spowolnień.

Pozwala pracownikom na komfortowe korzystanie z WiFi w dowolnym miejscu na terenie firmy. Dzięki dobrze zaplanowanym i zamontowanym punktom dostępu pracownicy mogą korzystać z sieci przemieszczając się po piętrze biurowca, bez ryzyka utraty zasięgu. W związku z tym, że sieć znajduje się na jednej z kondygnacji wielopiętrowego budynku, jest odpowiednio zabezpieczona przed nieuprawnionym dostępem osób spoza firmy.

Pracujemy na sprzęcie i technologiach sprawdzonych i cenionych na rynku IT producentów. Przy wyborze urządzeń kierujemy się niezawodnością sprzętu, łatwością montażu i obsługi. Uwzględniamy wymagania i preferencje Klienta.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie sieci WiFi na dużych powierzchniach: biurowych, produkcyjnych i magazynach – zobacz więcej


Potrzebujesz więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI

+48 501 599 394

bdomanski@komplus.pl