Portal do rezerwacji obozów dla Chris

Portal do rezerwacji obozów dla Chris

Na zlecenie organizatora wypoczynku dla dzieci i młodzieży, przygotowaliśmy nowy portal do samodzielnej rezerwacji miejsc na obozach.

Chris Turystyka i Rekreacja jest cenionym organizatorem edukacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży w formule Campów.
Na zlecenie firmy stworzyliśmy nowoczesny panel klienta do zapisów na obozy, dostępny na stronie organizatora. Nową aplikację napisaliśmy w technologii spełniającej wymagania firmy oraz uzupełniliśmy o funkcjonalności umożliwiające klientom realizację pełnego procesu zapisu na obóz.

Po otrzymaniu od Chris wizualnej (frontendowej) części aplikacji, przystąpiliśmy do prac programistycznych związanych z programowaniem logiki systemu oraz dostosowaniem do wybranych technologii.

Aplikacja jest w pełni responsywna i dostosowuje się do rozmiarów używanych przez klienta urządzeń.

Pełna integracja z systemem CRM obsługiwanym przez pracowników firmy, pozwala na wymianę danych między aplikacjami w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownicy widzą aktualny stan dostępnych miejsc czy statusy swoich rezerwacji, tak samo jak pracownicy.

Przez aplikację klient jest w stanie zrealizować wszystkie formalności związane z wyjazdem (uzupełnić wymagane dokumenty, opłacić koszty wyjazdu czy wykupić ubezpieczenie). System wysyła potwierdzenia oraz przypomnienia, które mają na celu pomoc w przeprowadzeniu klienta przez cały proces związany z wyjazdem.

Aplikacja została stworzona w cenionym przez programistów frameworku php Yii2.
Aby usprawnić zarządzanie bardzo dużym ruchem na stronie aplikacji oraz utrzymać szybkie działanie podczas korzystania przez użytkowników, zastosowano dedykowany web server, zaprojektowany z myślą o wysokiej dostępności i pracy silnie obciążonych serwisach.

Realizacja systemu zakończyliśmy testami funkcjonalnymi aplikacji, testami bezpieczeństwa oraz wydajnościowymi, które pozwoliły nam przygotować infrastrukturę i software do bardzo dużego obciążenia jakim są zapisy na obozy.