System do ofertowania w CRM

System do ofertowania w CRM
System do ofertowania w CRM, to zautomatyzowany proces tworzenia ofert, dzięki któremu stworzysz dla Klienta uzupełniony o kluczowe informacje, czytelny dokument w dużo krótszym czasie.

Ofertowanie to wyjątkowo czasochłonny i błędogenny proces handlowy. Dlatego, aby go usprawnić i zwiększyć efektywność pracy handlowców oferujemy moduł do tworzenia ofert w systemie komplusCRM.

Przetestowaliśmy moduł Ofertowanie w firmach produkcyjnych, gdzie przygotowanie rzetelnej oferty wymaga wykonania wielu działań:
– sprawdzenia w magazynie dostępności towaru, lub potrzebnych materiałów do wykonania zlecenia 
– sprawdzenia aktualnych cen materiałów
– ustalenia realnego terminu wykonania zlecenia i dostawy do Klienta
Nasi Klienci przekonali się, jak można ten proces przyspieszyć jednocześnie dbając o jakość obsługi Klienta.

Zautomatyzowany proces ofertowania z komplusCRM to szybkie generowanie ofert, z dbałością o szczegóły i czytelny wygląd. Oferty generują się uzupełnione o wybrane dane zawarte w systemie np. aktualne ceny, planowane terminy dostawy, dane Klienta, według szablonu wybranego przez Przedsiębiorstwo. Narzędzie zapisuje przygotowaną ofertę w historii Klienta.
System do ofertowania pozwala zwiększyć ilość stworzonych ofert kilkukrotnie, dlatego warto rozważyć wdrożenie rozwiązania, gdy czas poświęcony na generowanie dokumentacji w procesie sprzedażowym pochłania znaczną część czasu pracy Twojego handlowca.
 
Zapoznaj się z naszą ofertą – CRM dla produkcji. 

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań CRM od ponad 20 lat. Program do przygotowywania ofert handlowych połączony z modułami sprzedażowymi i bazą danych, to niezbędne narzędzie w pracy sprzedawcy. Inwestując w rozwiązania informatyczne, zyskujesz wsparcie, które przekłada się bezpośrednio na jakość obsługi i zwiększenie sprzedaży. 

 

Ofertowanie w CRM | CRM dla firm produkcyjnych | Rozwiązania dla produkcji – systemy na zamówienieSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEMYSŁAW SZUBA

+48 509 237 020

pszuba@komplus.pl