System CRM – wdrożenie dla branży transportowej

System CRM – wdrożenie dla branży transportowej

Mieliśmy przyjemność ponownie współpracować z firmą Link Sp. z o.o. dla której zrealizowaliśmy wdrożenie najnowszej wersji  komplusCRM. System CRM dla branży transportowej wspiera w pracy Dział Sprzedaży firmy Link.


Nasz system CRM wspiera pracowników działu handlowego firmy Link w utrzymaniu wysokiej jakości obsługi Klienta i realizacji wyznaczonych działań sprzedażowych. Wdrożony program dostosowaliśmy do wymagań Klienta i zintegrowaliśmy z systemem użytkowanym w firmie. Ścieżka działań użytkownika w systemie odzwierciedla proces obsługi Klienta.

Firma Link specjalizuje się w transporcie drogowym oraz usługach logistycznych od 30 lat. Zarządza i zawiaduje flotą ponad 1200 jednostek transportowych, którymi realizuje przewozy na terenie całej Europy. Link wykorzystuje zaawansowane systemy IT w kluczowych procesach biznesowych.

Program CRM to podstawowe narzędzie Działów Sprzedażowych firm w całej Polsce.

W zależności od potrzeb i wielkości Twojej firmy system CRM może być w wersji podstawowej pozwalającej na współdzielenie bazy danych wraz z historią relacji z Klientem, kalendarzem do planowania zadań oraz zawierający raporty, plany handlowe KPI i szanse sprzedaży. Dla Przedsiębiorstw większych, w których specyfika branży lub złożone potrzeby wymagają dopasowania i wdrożenia zaawansowanych rozwiązań oferujemy program CRM rozszerzony o moduły spełniające oczekiwania Firmy. Tworzymy systemy crm dla branży transportowej, produkcyjnej, szkoleniowej czy dla deweloperów.

Dołącz do zadowolonych Klientów korzystających z systemu komplusCRM.


Potrzebujesz więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI